Ronaldo pod znakom pitanja za Ajaks, čuva ga predsednik Juventus lično!


AP
Predsednik Juventusa Andrea Anjeli nagovestio je da Kristijano Ronaldo neće igrati protiv Ajaksa, u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige šampiona.
PROČITAJTE JOŠ:
Ronaldo je povredio mišić desne butine u ponedeljak, tokom utakmice Portugala i Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine.
"Kada imate povrede mišića morate biti veoma oprezni. Zbog jedne utakmice možete da ugrozite naredna dva meseca", rekao je Anjeli. Juventus je naveo u saopštenju da se čini da je povreda lakša, a Ronaldo je posle utakmice sa Srbijom rekao da bi trebalo da se vrati na teren za "jednu ili dve nedelje".
Prva četvrtfinalna utakmica igra se 10. aprila u Amsterdamu. "Mnogo je važnije da se sačuvaju ta dva i po meseca, od samo jednog meča", dodao je Anjeli.