Novi košarkaš Crvene zvezde kipti od besa i ogorčen je na naš avio-prevoz (FOTO)


Alo!/Marko Metlaš
Američki plejmejker Bili Baron koji od ovog leta nastupa za Crvenu zvezdu podelio je na Instagramu nezgodu koja mu se dogodila prilikom leta za Beograd na pripreme u novom klubu i okrivio našeg avio-prevoznika Er Srbiju zbog 37-časovnog čekanja nazivajući ih najgorom kompanijom sa kojom je putovao.
Naime, Baron je izbacio fotografiju sa aerodroma u Štutgartu i napisao koliko je dugo čekao kao i to da mu se dogodila nezgoda sa tri odložena i jednim otakazanim letom i da je za to vreme vrlo imao vrlo malo sna.
Crveno-beli uskoro počinju pripreme, a u Beograd su već stigli Maik Cirbes i Majk Odžo kada je reč o strancima koji su ovog leta pojačali Zvezdu.
Srpski šampion će naredne sezone igrati Evropkup i pokušati da vrati titulu regionalnog prvaka i trofej Kupa Radivoja Koraća, kao i da odbrani pehar u domaćem prvenstvu.