ČETVRTI TRANSFER ZA CRNO-BELE Kanute boravio u Beogradu, u nedelju potpisivanje ugovora
Defanzivni vezista Serkl Briža – Frank Kanute (24) dogovorio je danas i zvanično sve detalje ugovora sa Partizanom, čime su crno-beli kompletirali i četvrti transfer u prelaznom roku.
Senegalski fudbaler se u nedelju vraća u Beograd kada će proći lekarske preglede i staviti paraf na trogodišnji ugovor sa klubom iz Humske.
Kanute će, kako stvari trenutno stoje, priključiti saigračima na pripremama u Sloveniji.
Tokom minula dva dana je boravio u Beogradu, odgledao dva treninga, ali nije radio sa timom dok se ne reše birokratske sitnice, te je posle toga, po završenom poslu, otputovao po lične stvari.
VEZISTA PRED ODLASKOM IZ HUMSKE Bez Andradea na pripremama Partizana
Tokom utorka i srede je, u prisustvu menadžera Čekiša Fala, kao i čelnika iz Humske, obišao sportski centar u Zemunu, upoznao se sa nekima od budućih saigrača, potom i ručao u jednom od elitnih restorana sa trenerom Igorom Duljajem, sportskim direktorom Ivicom Kraljem i generalnim direktorom Milošem Vazurom.
Na dan dolaska Kanutea u Srbiju, Partizan je vratio i Aleksandra Šćekića, dok je pre toga kompletiran transfer Nikole Antića, i gotovo dogovoren dolazak golmana Aleksandra Jovanovića.
No, čeka se još jedan “papir” potvrde poslovanja sa Apoelom iz Limasola da bi klub iz Humske i zvanično objavio dolazak pojačanja među stativama.
BONUS VIDEO:
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)