Nemanja Kočović
Foto: Printscreen/Printscreen

Poslednji put njegovo kretanje zabeležila je nadzorna kamera u utorak u 4:47 h, kada je iz zgrade u kragujevačkom naselju Aerodrom, u kojoj živi sa porodicom, krenuo na posao. Posle toga o njemu nema nikakvih vesti.

- Nemanja je zaposlen u fabrici automobila "Stelantis", bivšem Fijatu, a toga jutra je, kao i obično, otišao da radi, kroz suze kaže za Kurir njegova supruga Katarina.

- Pre nego što je izašao iz stana, poljubio je i bebu i mene, rekao "Vidimo se kasnije" i otišao. Od tada ništa ne znam o njemu. Samo da je živ, na drugo ne smem ni da pomislim", kaže jecajući ova mlada žena, skrhana bolom i brigom.

Ona kaže da, koliko zna, Nemanja nije imao nekih problema sa drugima, niti je bio u sukobu sa nekim. Dodaje i da su njih dvoje živeli u skladnom braku i da je njen muž bio posvećen porodici. Šta je sa njim, za sada nema odgovora.

Inače, prema rečima supruge Katarine, Nemanja je na sebi imao radničku uniformu Fijata i jaknu. Nestanak je prijavljen policiji, koja je zvanično preduzela potragu.

Alo.rs/Kurir.rs

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)