PLJUSKOVI SA GRMLJAVINOM U SRBIJI, EVO ŠTA ČEKA BEOGRAD Prognoza najavljuje nastavak padavina i SNEG od ovog datuma

Mestimično sa kišom i lokalnim kratkotrajnim pljuskovima, a ponegde je moguća i grmljavina, dok se u južnim predelima očekuju i sunčani intervali, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Duvaće vetar slab i umeren zapadni i severozapadni, u južnim predelima umeren i jak jugozapadni, a najniža temperatura kretaće se od pet do 13 stepeni, dok će najviša biti od 10 stepeni na severu do 22 stepena na jugoistoku Srbije.
U Beogradu se danas očekuje oblačno i svežije vreme, a kiša i lokalni kratkotrajni pljuskovi očekuju se ujutro i uveče.
Vetar će biti slab do umeren, zapadni i severozapadni, a najniža temperatura oko osam stepeni, dok će najviša dostići oko 14 stepeni.

RHMZ
Pogledaj galeriju

RHMZ
Pogledaj galeriju

RHMZ
Pogledaj galeriju

RHMZ
Pogledaj galeriju

RHMZ
Pogledaj galeriju
Vreme narednih dana
Prema izgledima vremena za narednih sedam dana u Srbiji, do 23. marta, u ponedeljak se očekuje pretežno oblačno vreme, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima, a na planinama sa snegom.
Za utorak se prognozira prestanak padavina i postepeno razvedravanje, a od srede pretežno sunčano vreme.
Temperatura će biti u padu, pa se od utorka očekuju jutarnji mrazevi, a postepeni porast dnevnih temperatura uslediće u drugoj polovini sledeće sedmice.
Novo prolazno naoblačenje sa kišom i lokalnim kratkotrajnim pljuskovima očekuje se u subotu, 22. marta.
(Tanjug)
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)