Više padavina u zapadnoj i centralnoj Srbiji, dok će se na krajnjem jugoistoku zadržati uglavnom suvo i toplo vreme.
Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniza temperatura od 5 do 10, a najviša od 8 na zapadu do 20 stepeni na krajnjem jugu i jugoistoku Srbije.
U Beogradu ujutro u pojedinim delovima grada magla. U toku dana oblačno i hladno, povremeno s kišom.
Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniža temperatura oko 7, a najviša oko 9 stepeni.
Izgledi vremena u Srbiji za sedam dana - do 15. novembra:
U utorak u većem delu oblačno, u zapadnoj i centralnoj Srbiji, kao i na podrucju Timocke Krajine ujutro i pre podne kisa. U ostalim krajevima suvo, u Vojvodini postepeno razvedravanje.
Od srede do kraja perioda umereno oblačno i suvo sa sunčanim intervalima, po kotlinama sa jutarnjom maglom. U kosavskom podrucju u sredu i cetvrtak vetrovito.
Temperatura do nedelje u granicama proseka za prvu polovinu novembra, a zatim u padu.
Društvo
SUTRA NAS OČEKUJE PRAVI JESENJI DAN Evo kakvo će vreme biti narednih sedam dana
U Srbiji će sutra ujutru ponegde biti magle, a u toku dana pretežno oblačno i hladnije, povremeno s kišom.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Možda vas zanima
Najnovije
Društvo
Najčitanije
Dnevni horoskop
Vremenska prognoza
Galerije
Kursna lista
| Valuta | Buying (RSD) | Middle (RSD) | Selling (RSD) | |
|---|---|---|---|---|
| EUR | 117,05 | 117,4 | 117,75 | |
| USD | 99,11 | 99,41 | 99,71 | |
| CAD | 72,52 | 72,74 | 72,96 | |
| AUD | 70,6 | 70,82 | 71,03 | |
| GBP | 133,63 | 134,04 | 134,44 | |
| CHF | 128,22 | 128,6 | 128,99 |
Anketa
Da li se pridržavate posta?
Komentari (0)