Velja Nevolja hapšenje
ATA Images
Velja Nevolja hapšenje

ATA Images

Velja Nevolja hapšenje, Foto: ATA Images

Pored Belivuka, na saslušanju će se tokom dana pojaviti i jedan od njegovih najbližih saradnika, Marko Miljković Mare, kao i još 17 članova ove kriminalne ekipe na čijem se čelu on nalazio.

Prilikom pretresa stanova i drugih prostorija na 30-ak lokacija koje su koristili osumnjičeni, pronađeni su predmeti i tragovi izvršenih krivičnih dela, saopštio je MUP.

Velja Nevolja

ATA images

Velja Nevolja, Foto: ATA images

Prema nezvaničnim informacijama Belivuk je uhapšen zbog sumnje da je ubio navijača Crvene zvezde Zdravka Radojevića. Međutim cela grupa se tereti za najteža krivična dela - ubistva, otmice, dilovanja droge. Prikupljanje dokaza u ovom slučaju još je u toku, a kako nezvanično saznajemo, u vikendicama, tajnim bunkerima i ostalim štekovima ove kriminalne grupe pronađeni su brojni materijalni tragovi koji ukazuju na najteža krivična dela.

Tužilac za organizovani kriminal Mladen Nenadić rekao je da su jučerašnja hapšenja izvršena nakon višemesečnog zajedničkog rada Tužilaštva za orgnazovani kriminal, više organizacionih jedinica MUP-a i BIA.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE JOŠ: