"Deca ne žele da vide majku, terala ih gole i bose da prose!"


Nemanja Gavrilov
Nasrtala je na ljude koji su odbijali da joj daju novac ili je popreko pogledaju. Radnici pekare je zapretila „da će je strpati u frižider“ ako joj se suprotstavi, a njena poslednja žrtva bila je Marijana Milenković, ćerka vlasnika prodavnice u centru Starčeva, kojoj je 10. aprila 2019. razbila nos i zube, kad joj je rekla da ne galami na ulici! Uhapšena je 15. aprila prošle godine i trenutno u ženskom zatvoru u Požarevcu čeka presudu.

Nemanja Gavrilov
Njen suprug je u međuvremenu preminuo, a deca su smeštena u hraniteljsku porodicu i s majkom ne žele bilo kakav kontakt, saznaje „Alo!“.
Pravila haos i u pritvoru
Kako smo ranije saznali, Sandra je pre hapšenja imala čak 15 prekršajnih prijava za remećenja javnog reda! Kažnjavana je novčano više puta zbog prekršaja, a imala je i dve krivične prijave zbog napada. Posle hapšenja je čak navodno nasrtala na druge pritvorenike i policajce.
Sandra se, prema rečima meštana, doselila u Starčevo pre nekoliko godina i od tada je počela prava agonija za sve žitelje.
- U prodavnice je upadala bez novca i otimala hranu, prevoz nije plaćala, a nekoliko meštana, među kojima su bili i muškarci, pretukla je. Rođenu decu je terala čak i na minusu da oskudno odevena prose na ulici! Neprekidno je bila u centru sela i nadzirala decu i muža, a njena neuračunljivost je ledila krv u žilama. Jedan pogled je bio dovoljan da nasrne na prolaznika, a bila je neverovatno snažna, bahata i nepredvidiva. Mogla je da savlada i odraslog muškarca, jer je najčešće napadala s leđa - kaže meštanin i dodaje da su deca posle njenog hapšenja smeštena u hraniteljsku porodicu.

Nemanja Gavrilov
- Deca su zajedno i potpuno su se preporodila. Hranitelji im pružaju puno ljubavi, sada imaju normalan život. Mali su, ali odbijaju svaki kontakt s majkom, što dovoljno govori o njihovim traumama. Njihova kuća je sada prazna, jer im je otac preminuo. Bio je duplo stariji od Sandre i trpeo je njeno maltretiranje - tvrdi naš sagovornik.

Privatna arhiva
Marijana Milenković kaže da je zajedno s majkom i sestrom pomagala Sandri, ali da je ona ipak nasrnula na nju.
- Drago mi je da taj problem rešen. Što je najvažnije, čujem da su njena deca jako srećna, jer konačno imaju normalan život - kaže Marijana za „Alo!“.