Kidnaper devojčica nije "sam svoj"

Suzana Božinović | vesti 2016-06-08 13:56:10 2016-06-08 13:56:10

– M.Đ.(54) iz Knjaževca, koji je kidnapovao dve devojčice u Knjaževcu, učenice osmog razreda, i držao ih vezane u parku oko četiri sata, upućen je na psihijatrisku procenu u zaječarskom Zdravstvenom centru.

Profimedia

- Osumnjičenom M.Đ., protiv koga je podneta krivična prijava za protivpravno lišavanje slobode, određen je pritvor do 30 dana. Međutim, obzirom da ima indicija da je M.Đ. neuračunjiv, poslat je na psihijatrisku procenu. Zavisno od nalaza lekara, on će biti ili vraćen u pritvor, ili poslat u neuropsihijatrisku ustanovu zatvorenog tipa – saznaje ALO! nezvanično iz zaječarskoG Višeg tužilaštva.

Podsetimo, osumnjičeni je u blizini knjaževačke železničke stanice ugledao dve devojčice kako sede na klupi, prišao im, napao i odvukao ih u grmlje.

Vezao im je noge jednu za drugu pertlama, a ruke bluzom. Pretio im je kako će ih odvesti u Negotin i prodati u belo roblje.

Expand player
Pogledajte više