Mladići na improvizovanom splavu nekontrolisano jurili Dunavom, a onda su ih policajci spasili na neverovatan način!


Tanjug/Dimitrije Goll
Kako se saznaje, policijski službenici dobili su oko 18.30 časova dojavu da se improvizovani splav sa nekoliko mladića na njemu kreće nekontrolisano po Dunavu.

Alo/ Masanori Jošida
- Na lice mesta izašla je patrola policijske stanice Stari grad i videli su mladiće koji su plutali na splavu po Dunavu koji ih je nosio ka Luki "Novi Sad" i Kanalu DTD. Odmah su pozvali kolege iz granične policije koji su bili sa čamcem usidreni na Beogradskom keju i dali se u spasavanje mladića. Na sreću, svi su brzo prebačeni u čamac i prošli su bez ikakvih povreda tako da nije bilo potrebe da se upute na lekarski pregled - rečeno je u novosadskoj policiji.
Pročitajte još:
Kako se saznaje, mladići su stari 23, 22, 20 i 14 godina i pukom srećom su izbegli tragediju zato što je neposredno nakon njihovog spasavanja Dunavom prošao veliki teretni brod koji je mogao da ih potopi.