ZASTUPNIK DEČAKA IZ GOTOVUŠE O OSLOBAĐANJU KURTAJA "Sud nam nije dostavio nijednu odluku"
![ZASTUPNIK DEČAKA IZ GOTOVUŠE O OSLOBAĐANJU KURTAJA "Sud nam nije dostavio nijednu odluku"](/data/images/2023-01-09/724235_azem-kurtaj-03_f.jpeg?timestamp=1697637496?timestamp=1697580000)
Delević koji u ovom slučaju pravno zastupa Stefana Stojanovića, podsetio je da je Kurtaju prethodno mera pritvora zamenjena merom kućnog pritvora u martu ove godine.
- Nama kao zastupnicima oštećenih sud nije dostavljao rešenja niti o zameni pritvora u kućni pritvor, niti nam je dostavljena odluka da mu je određeno da se brani sa slobode - rekao je advokat za Kosovo onlajn.
On je dodao da je kao zastupnik zatražio i da se promeni kfalifikacija dela, međutim odgovor još uvek nije dobio.
- Očekuju nas suđenja, ja sam kao zastupnik tražio da se promeni kvalifikacija dela, ali do današnjeg dana nisam dobio odgovor od tužilaštva – naveo je Delević.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)