EVO ŠTA JE ZVUČNI TOP, ŠOLAKOVCI, DA SE NE BRUKATE! Hladan tuš za Šolakove medije, pale prozivke na mrežama jer šire dezinformacije i unose paniku među građanima (VIDEO)

Šolakovi mediji doživeli još jedan hladan tuš! Šire dezinformacije i unose paniku među građane kako je juče korišćen zvučni top na protestu, što je potpuna neistina.
- Sada će se postaviti pitanje krivične odgovornosti za one koji šire dezinformaciju, paniku i spin o zvučnom topu. Hajde vi lepo ujutru pakovanje da se fakulteti očiste za ponedeljak, dosta demagogije. Za neupućene N1 ovčice praznoglave, evo šta je LRAD, da se ne brukate više - navedeno je u objavi na društvenoj mreži X.
- Hajde da se ne bacamo neproverenim informacijama, prisutni na licu mesta potvrdjuju ove navode…- stoji u drugoj objavi.
Podsetimo, Vojska Srbije, kao i Ministartsvo odbrane demantovali su svake tvrdnje da je ovako nešto korišćeno na jučerašnjem protestu.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (7)
Anica
16.03.2025 14:22
Šolakovci uvek šire paniku preko svojih medija
Gaga
16.03.2025 14:24
Šolakovi mediji samo znaju da seju strah i laži. Narod nije više naivan da im poveruje.
Mira
16.03.2025 14:25
Konačno da neko razotkrije laži i manipulacije! Dosta je više širenja panike radi političkih poena.
Crnacokolada037
16.03.2025 14:26
Odmah morate da prestanete da širite laži!!!
dana
16.03.2025 14:26
Србија је данас јака и стабилна, али опозиција би да нас врати у несигурна времена! Народ неће дозволити хаос!
Tamara
16.03.2025 14:41
Odmah morate da prestanete da širite laži!!!
Tara
16.03.2025 15:17
Pošto državni udar nije uspeo opozicije od sebe pravi žrtve i iznosi laži.