Danas sednica GO SNS, Selaković otkrio o čemu će se pričati
Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke biće održana danas, a teme će biti brojne.

Tanjug/Tanja Valič 17.01.2016.
Funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Nikola Selaković izjavio je danas da će se na predstojećoj sednici Glavnog odbora vladajuće stranke analizirati postignuti rezultati.
Pročitajte još:
On je za TV Prva rekao da je predsednik Srbije i stranke Aleksandar Vučić zadovoljan ekonomskom situacijom u zemlji, ali ne i atmosferom u društvu.
"Atmosfere gde iz pojedinih opozicionih usta na najprimitivniji način možete da slušate o obdarenim Afroamerikancima koji se tek pušteni iz zatvora i koji se nude kao rešenja našim majkama, sestrama, ćerkama, ženama", rekao je Selaković .
On je podsetio da se za mesec dana obeležava deset godina od osnivanja stranke i dodao da je uveren da će biti reči i o proslavi za stranku važnog jubileja.
"Poznajući poredsednika Vučića, znam da to neće biti glamurozno već skromno. Uveren sam da će predložuiti jedan od gradova u unutrašnjosti Srbije za proslavu jubileja", rekao je Selaković.