Đilas izdao naredbu svojim medijima i ljudima u stranci: Ni slučajno ne pominjite Mauricijus i poligraf
Dragan Đilas pokušava da sakrije svoje malverzacione delatnosti tako što o njima neće niko pričati ni pisati

Tanjug
Dragan Đilas u panici zbog najave predsednika Vučića da će se uskoro saznati istina o tajnim računima u Švajcarskoj i na Mauricijusu.
Đilas naredio svima da ne pominju Mauricijus, da izmišljajaju hiljadu drugih tema, samo da se izbegne priča koja otkriva njegove malevrzacione delatnosti, jer je svestan da bi ga prava istina o tome politički diskvalifikovala, posto je rekao da nema nikakve račune na Mauricijusu.
Takođe, Đilas po svaku cenu želi da izbegne priču o poligrafu.
Naime, predsednik Srbije je rekao pre dva dana da bi rado išao na poligraf i odgovorio na bukvalno sva pitanja, o bilo čemu.
U isto vreme rekao je da Đilas samo treba da odgovori da li ima račune na Mauricijusu i u Švajcarskoj ili nema.
Đilas zbog toga beži od poligrafa kao đavo od krsta...
Pročitajte još: