Predsednik Vučić uživo u programu objasnio situaciju


Printscreen / Instagram
- Vojna policija će zauzeti sva tri mesta, sva tri punkta, Radoševci, Šid, preuzeti kontrolu i obezbediti sigurnost. Ne dešava se izvršenje najstrašnijih krivičnih dela, ali ima neovlašćenih upada na posede, u toku su letnji radovi. Ljudima nije svejedno, jer im upadaju u kuće, njive, štale... To moramo da sprečimo i da garantujemo mir i bezbednost građanima.
Da li će zadatak biti zahtevan?
- Nije jednostavno ljudima koji žive u Šidu, ali to je ne preterano težak zadatak za naše vojnike - kratko je objasnio Vučić.
Podsetimo, danas u 14 sati se održava prvi onlajn skup kampanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, pod nazivom "Za našu decu". Tu će biti reči o bitnim temama za građane Srbije i planovima za budućnost.
Komentari (1)
Mrmot
16.05.2020 12:02
Građani Šida očekuju i zaslužuju zaštitu države Srbije. Ne smemo dozvoliti da ih neko maltretira bez obzira bio on azilant. Toj anarhiji tamo se mora stati na put.