Tačno u 18 časova biće objavljene informacije posle kojih politička scena u Srbiji više neće biti ista


Alo!
Dokumenta, koje će objaviti "Večernje novosti", pokazaće razrađenu šemu na koji način je izvlačen novac građana iz budžeta.
Podsetimo, ranije su već objavljena dokumenta o Đilasovom posedovanju bankovnih računa u poreskim rajevima u Švajcarskoj i na Mauricijusu.
Ministar finansija Siniša Mali je povodom te afere rekao da je u pitanju prava hobotnica koja je izvlačila na destine miliona evra od građana Srbije dok je Dragan Đilas obavljao funkciju gradonačelnika Beograda.
Pročitajte još:
Komentari (4)
star
18.03.2021 16:01
Verujem da će ovi novi dokazni materijali iz Hong Konga doslovno dotući Đilasa, jer nikako neće moći da pobije sve tvrdnje da se obogatio svojim prljavim i kriminalnim poslovima.
Danka
18.03.2021 16:33
Čekamo 18č časova nestrpljivo i da čujemo ove informacije!
deki
18.03.2021 16:43
Đilase lopove sada ti ni tvoja deca neveruju.Deca će sada opet da plaču
Mijo
18.03.2021 16:58
Dovoljno je sve ovo što smo saznali šta je sve radio a tek ovo ostalo mogu da zamislim. Bagra jedna velika i muljator to je Đilas.