Hitna pomoć
Tanjug/Edib Tahirović 17.12.18.
Hitna pomoć

Alo!/Masanori Josida

Hitna pomoć, Foto: Alo!/Masanori Josida

 

Do nesreće je došlo kada je 32-godišnjakinja iz Vinkovaca, koja je upravljala vozilom marke reno iz smera Tordinaca u smeru Ostrva, zbog neprilagođene brzine u krivini prešla na suprotnu kolovoznu traku i sudarila se sa vozilom volksvagen, koje je dolazilo iz suprotnog smera.

Od posledica saobraćajne nesreće smrtno je stradalo 2-godišnje dete koje se nalazilo u renou, a četiri osobe su pvređene i pružena im je lekarska pomoć u Opštoj županijskoj bolnici u Vinkovcima.

Pročitajte još:

 

Povređeni su 32-godišnjakinja i 5- godišnjakinja iz Vinkovaca koje su se nalazile u renou, kao i 43-godišnjak i 38-godišnjakinja iz Silaša, koji su bili u drugom vozilu.

Prema neslužbenim informacijama, dete se nalazilo u automobilu sa sestrom i majkom. Majka, koja je vozila, završila je u bolnici.

Na mestu događaja državni tužilac je rukovodio uviđajem.

Iz policije mole sve učesnike u saobraćaju da pripaze na brzinu kretanja i da prilagode vožnju uslovima na putu.

BONUS VIDEO: Oteta maloletna deca Slavice Burmazović vratila su se u Srbiju!