ŠTA SE DEŠAVA? Zbog jednog detalja svi zabrinuti za Trampovo zdravlje (FOTO)

Ono što svima privlači pažnju su modrice na njegovim rukama. Ova tema prvi puta je na repertoaru bila kada je u posetu Beloj kući došao francuski predsednik Emanuel Makron. Sada je velika modrica na Trampovoj desnoj ruci ponovo privukla pažnju javnosti.
Krenula su nagađanja da je modrica rezultat intravenske terapije, ali Bela kuća se oglasila i odgovorila da je nastala zbog Trampove navike neprestanog rukovanja.
"Predsednik Tramp je čovek iz naroda. Ima modrice na ruci jer neprestano radi i rukuje se svaki dan, po ceo dan - rekla je portparolka Bele kuće Kerolajn Levit.
I sam Tramp je ranije tvrdio da su njegove modrice posledica rukovanja s hiljadama ljudi.
"To je od rukovanja", rekao je za časopis Tajm u decembru prošle godine.
Američki predsednik danas je bio na sastanku s irskim premijerom Majklom Martinom u Ovalnom kabinetu, a na desnoj ruci ponovo je imao modricu čudne boje.
Uprkos ranijem obećanju da će objaviti medicinski izveštaj o svom zdravstvenom stanju, Tramp to još uvek nije učinio, što dodatno potiče spekulacije o pravom uzroku modrice.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)