Karma je bila surova, brutalno je kažnjen!


Printscreen
Hajnsove firme dobile su finansijska sredstva kako mu posao ne bi propao, a on je sav novac potrošio na dve nedelje provoda sa devojkom u luksuznom hotelu u Majamiju, kao i na kupovinu novog “lambordžinija”.
Dejvid se prvo prijavio na PPP (Program za zaštitu malih preduzetnika) “uplašen” da bi posao mogao da mu propadne usled epidemije i karantina. Imao je više stotina zaposlenih unutar 4 kompanije na Floridi tako da je dobio ozbiljnu sumu.
Prema zakonu i uputstvima u toj državi, Dejvid je trebalo samo da se onlajn prijavi i zatraži novac što je i uradio. Kako je bilo sumnjivo na kakve se to račune odjednom uplaćuju ogromne sume od po 10 i 20.000 dolara, krenula je istraga.
Utvrđeno je da Hajnsove firme imaju sveukupno samo 12 zaposlenih i da je svakog meseca on lično oko 200.000 dolara na gubitku.
Umesto da to sanira sa ovim novcem, čovek je uzeo pare i trošio na provod sa devojkom, kupovinu automobila i na još neke bahatosti. Čudno je kako mu nije palo na pamet da će mu neko pogledati i Instagram profil jer se na njemu hvalio novim “kolicima” i raskošnim životom sa devojkom. Usred epidemije.
PROČITAJTE JOŠ: