Sofija i Terza
Foto: Printscreen/Foto: Youtube/Printscreen/zadrugaofficial

U aktuelnom rijalitiju sinoć se održala emisija "Pitanja gledalaca", a odgovor Sofije Janićijević je sve nasmejao.

Kao i svake srede, fanovi Pinkovog rijalitija imali su priliku da čuju sve ono što ih je danima zanimalo, a voditelj je postavio pitanje gledaoca čija je namera očigledno bila da potkači Sofiju.

- Bravo devojko, jedva čekamo da vidimo dizajn te sobe od iverice - glasilo je pitanje.

- 17 milimetara debljine iverice, sa zadovoljstvom ću mu kreirati tu sobu, samo da vidimo da li može da mu stane - odgovorila je Sofija.

"I to za centimetre je slagao" 

- Bitno da je tebi stalo, ja sam mislio u centimetrima - rekao je Borislav Terzić Terza, bivši dečko Janićijevićeve.

- Ne znam na šta aludira, pričam o spavaćoj sobi. To za centimetre je slagao, svoj ponos je mnogo preuveličao - otkrila je Sofija.

- Ne treba, meni je soba opremljena, ne treba mi ništa, hvala lepo, a ove njene doskočice neću da komentarišem - rekao je Terza.

- Kada si malopre rekao da nije 17 milimetara, nego centimetara, ja sam rekla u sebi da sam shvatila zašto je bivši - dodala je Kačavenda.

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)