Narod pita
Foto: Printscreen/Printsc Pink

Stefani Grujić će uskoro ući u Elitu 8 sa tek rođenim sinom Konstantinom.

Tom prilikom će se suočiti sa Danijelom Dujkovićem Munjezom, ocem deteta, kojeg nije upisala u knjigu rođenih, a za svoje učešće izborila je debeo honorar.

-  Stefani je, kako saznajem, potpisala ugovor još pre nego što se porodila, ali je, kada je na svet došao Konstantin, odlučila da odustane od učešća. Međutim, od produkcije je došla ponuda i ona će u narednim nedeljama, kada beba ojača i malo poraste, ući na imanje u Šimanovcima. S obzirom na to da joj je trenutno najbitnije da sebi i sinu obezbedi što bolji život, tražila je ogroman honorar i oni su pristali.

Grujićeva je od svih uspela da sakrije da će ponovo postati deo Elite.

- Za Stefanin plan niko ne zna, čak ni Matora, jer su raskinule usred njenih pregovora. Stefani smatra da se to njoj neće svideti, ali želi da se suoči sa Munjezom i svima koji su je pljuvali prethodnih dana, nakon što su saznali da je krila trudnoću.

"Boraviće u apartmanu i imaće dadilju" 

Stefani je tražila bolje uslove i apartman, po uzoru na Miljanu Kulić, koja je godinama živela u luksuznijem delu Bele kuće.

- Pored honorara, Stefani se izborila i za bolje uslove. Boraviće u apartmanu u kojem je živela Miljana Kulić sa malim Željkom, a imaće pravo i na dadilju, odnosno na člana porodice koji će se brinuti o Konstantinu dok je ona za crnim stolom. Oseća bojazan zbog svega, brine kako će uspeti da se snađe, ali zna da je novac veliki, pa se oslanja na to - tvrdi dobro obavešten izvor.

Alo/Informer

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)