SVAĐA KAO U KOKOŠINJCU! Milena Kačavenda i Aneli Ahmić zarežale jedna na drugu: ''Tebe se svoj muž stidi'' (VIDEO)

Danijel Dujković Munjez i Borislav Terzić Terza u radio-emisiji "Amnezija" ugostili su Milenu Kačavendu i Aneli Ahmić, koje su se žestoko posvađale i častile teškim uvredama.
- Ti se zakuni u svoju čerku da na Ramazan nećeš da imaš s*ks, a kako smo od Janjuša prošle godine čuli bio je analni. Zaklala si se Siti da nećeš da piješ, a posle toga su te vadili iz kante. Kad je počeo Ramazan rekla si da nećeš da piješ, pa si pila - rekla je Milena.

Foto: Youtube/Printscreen
- Zar je bitan toliko taj Ramazan? Ova gospođa pečurka je gurala pečurke u polni organ i zato je tako zovu. U pitanju su smeđe velike pečurke - dodala je Aneli.
- Može da fantazira, žrtva nikad neće biti u ovoj sezoni - rekla je Kačavenda.
- Žrtva nisam, ja sam žena lavica. Ti si jedna klošarka i tebe se tvoj muž stidi - poručila je Ahmićeva

ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju

ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju

ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju

Pogledaj galeriju

ZadrugaOfficial
Pogledaj galeriju

Foto: Youtube/Printscreen
Pogledaj galeriju
- Asmine, drago mi je da uživaš sa Stanijom, jasno mi je što si ostavio ovu budalu. Pozdrav za tvog batu, kako ti je bata? - pitala je Milena.
- Brate moj, pozdravljam te. Ti si moj najvažniji muškarac u životu - poručila je Ahmićeva.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)