ŠTA SE DESILO SA SNEŽANOM ĐURIŠIĆ VEČERAS? Kad je dala odgovor na jednom pitanje nastao muk, niko ne veruje šta čuje!
Snežana Đurišić kao i mnogobrojne njene kolege prisustvovala je koncertu koji je organizovan u čast Šabana Šaulića, a mnoge legende narodne muzike našle su se na bini kako bi otpevala po neki hit Šabana Šaulića.
Tako je Snežana stigla u dvoranu i pred sedmom silom odgovarala na pitanja o pokojnom kolegi, a kada su joj pomenuli emocije, ona je odgovorom sve ostavila u šoku.
Foto: AntonioAhel
Pogledaj galeriju
Foto: AntonioAhel
Pogledaj galeriju

Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju

Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
- Šta da plačem? Ja tu emociju nemam- bila je jasna Snežana, a gotovo da niko nije ostao ravnodušan na njene reči.
Na Novom groblju odrđan pomen
Podsetimo, juče je na Novom groblju održan pomen Šabanu Šauliću u prisustvu porodice i prijatelja, a večeras je Šabanova udovica odgovarala na pitanja o svom suprugu.
- Pa da vam kažem, juče je bila godišnjica, osećanja su pomešana i tuga i radost. Zahvalna sam svima koji stoje iza ovog projekta. Ponosna sam na sve ono što je uradio, drago mi je što će njegove pesme da pevaju oni koji znaju.
- Normalno je da sam emotivna, nama je svaki dan emotivan, a ovo je čast i privilegija, javljaju se ljudi i iz regiona, Šaban kroz sve pesme svoje živi, kroz nas i kroz publiku - rekla je Goca.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)