Jelena Karleuša
Foto: Printscreen/Foto: Printscreen/instagram

Nakon što joj je nedavno obrisan Instagram nalog, Jelena Karleuša je ostala i bez svog naloga na TikToku.

Jeleni Karleuši je sredinom februara ugašen nalog na Instagramu, na kom ju je pratilo više od 2.400.000 ljudi, a sada joj je nalog suspendovan i na TikToku.

Jelena je trenutno aktivna na nekadašnjem Tviteru, sadašnjem "Iksu", kao i na Fejsbuku, ali se o dešavanjima vezanim za svoj nalog na TikToku još nije javno oglasila. 

"To govori da je ona mnogo bitna i jaka"

- Gašenje nečijeg profila, udruživanje protiv jedne žene, ućutkivanje, linčovanje, likovanje u mržnji, vređanje... To govori da je ona mnogo bitna i jaka čim se udružuju. Kao hijene koje samo u čoporu napadaju lava. Pa ga grizu, malo za nogu, malo za rep, a on se ne pomera da hijene pomisle kako su jake i opasne, da mogu da se opuste i pridju bliže i bliže. Preblizu, smejući mu se u lice... Ali kad lav dohvati prvu hijenu i otkine joj glavu jednim pokretom, druge hijene se razbeže i ostave svog palog drugara. Ko će od vas prvi?  - rekla je Jelena Karleuša nakon što joj je ugašen Instagram. 

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)