ŠABAN ŠAULIĆ NAKON OVOG INCIDENTA HTEO DA PRESTANE DA PEVA Udovica kralja narodne muzike otkrila sve detalje napada

Šaban Šaulić preživeo je pre mnogo godina napad nožem u Beču, kada ga je u haostoru jedne zgrade napala nepoznata osoba, a njegova udovica Gordana sada je ispričala detalje.
Nakon ovog incidenta kralj narodne muzike mislio je da nikada više neće pevati.
- Bile su neke pretnje, on to nije doživljavao ozbiljno. Znate ova diskoteka ima ovog, ona onog vlasnika. U tom periodu je neko nekome stalno pretio. Nemoj da pevaš ovde, nemoj da pevaš onde - pričala je Goca u emisiji "Iz profila".
Šaban je taj napad teško psihički doživeo, i nekoliko meseci nakon povrede nije želeo nigde da nastupa.

Dejan Briza
Pogledaj galeriju

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
Nikada nije želeo da angažuje obezbeđenje
- Imao je sreću da preživi. Posle toga par meseci imao je ozbiljnu psihičku posledicu. Mislio je da nikada više neće pevati. To je dožieo na potpuno drugačiji način - ispričala je njegova supruga Gordana.
Međutim, na nagovor prijatelja uz reči da je greh da ljudi nikada više ne čuju njegov glas, Šaban se vratio muzici i nastavio je da niže uspehe u karijeri. Kako je Gordana rekla Šaban nikada nije želeo da angažuje bilo kakvo obezbeđenje, a nakon ovog napada nije više dobijao nikakve pretnje.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)