U TOM PERIODU IMALA SAM DOSTA NEPROSPAVANIH NOĆI, MNOGO SAM PLAKALA Srpskoj pevačici kolege zabile nož u leđa i to baš!
![U TOM PERIODU IMALA SAM DOSTA NEPROSPAVANIH NOĆI, MNOGO SAM PLAKALA Srpskoj pevačici kolege zabile nož u leđa i to baš!](/data/images/2021-07-19/533897_vera-matovic-ata-vrnjacka-banja-karneval-13072021-0028_f.jpg?timestamp=1626733445?timestamp=1626732000)
Živa muzička legenda narodnog melosa Vera Matović ove godine slavi pola veka karijere. Pevačica poznata po energiji i umeću da svuda i uvek napravi dobar štimung, ističe da joj nisu uvek cvetale ruže i da je tokom godina imala i uspone i padove, ali su je najviše bolele sujeta i ljubomora koje je osetila na svojoj koži.
Foto: Rajko Ristić/Alo!
- Borila sam se s krokodilima jer sam mnogima smetala, međutim kada su shvatili ko je Vera Matović, onda su se pomirili sa sudbinom i prešli su na moju stranu - kaže pevačica za Alo! i dodaje:
- U tom periodu sam imala dosta neprospavanih noći, mnogo sam plakala, ali uspela sam da se izborim, da tu nepravdu bacim pod noge, dignem glavu i krenem napred, i zato sam tolike godine na estradi. Uvek mi je bio bitan sud publike i gledala sam šta ona kaže, a ne oni kojima ja smetam - otkriva Matovićeva.
Foto: Estock
Pevačica se uprkos tome trudi da održava dobre odnose i naglašava da se uvek pristojno javi i pozdravi čak i sa kolegama koje su je razočarale.
- Jave mi se, i ja njima se javim. Ne postoji osoba s kojom ja nisam u dobrim odnosima, oni ne znaju da li sam ja ljuta ili ne, oni ne razmišljaju na taj način da su me možda povredili, ali ja sam to osetila - objašnjava pevačica i otkriva da joj niko nije čestitao na uspehu pesme „Miki, Milane“:
- Mnoge kolege se nisu setile da me pozovu zbog uspeha pesme „Miki, Milane“. Samo mi je čestitala Merima Njegomir - zaključila je Vera za Alo!.
BONUS VIDEO:
JEDNOM SAM SE UDAVALA I VIŠE NIKAD Cecu pitali da li je obukla venčanicu, ona oštro odgovorila!
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)