NAKON ŠOKANTNE VESTI DA JE SENIDAH NAPADNUTA! Oglasili se iz njenog tima i otkrila šta se to dešavalo na nastupu u Bosni!

Senida Hajdarpašić, koju domaća javnost zna kao Senidah, navodno je napadnuta sinoć u jednom klubu u Prnjavoru u Bosni i Hercegovini, gde je imala nastup, pišu mediji.
Prema rečima izvora koji je bio očevidac, bačen je suzavac dok je pevačica bila na bini, zbog čega je nastup odmah prekinut.

Foto: Printscreen/instagram
Povodom ovoga kontaktirana je pevačicina menadžerka, ali ona tvrdi da ništa od toga nije tačno.
- Svakako demantujem. Sve što mogu da kažem jeste da se spremamo za koncert na Zlatiboru za reprizu Nove godine - rekla je kratko ona.

Promo
Podsetimo, za sada nisu poznati počinioci ovog dela, ali u estradnim krugovima se polemiše o tome da je Senida već dugu na meti mafije kojoj se zamerila pre dve godine kada je odlučila da prekine saradnju s njima. Oni su joj, podsetimo, finansirali karijeru tako što su ulagali u njene spotove i nove pesme, a zauzvrat su od nastupa uzimali veći deo novca.
Poznato je takođe da Senidah već duže vreme nigde ne ide bez obezbeđenja jer je u strahu za svoj život s obzirom na to da je već dobijala pretnje.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)