ŠOK OPTUŽBE ELENE KITIĆ NA RAČUN MAHRINE Miletova ćerka van sebe zbog ovoga što se desilo, hitno se oglasila, tvrdi da je krađa u pitanju! (FOTO)
![ŠOK OPTUŽBE ELENE KITIĆ NA RAČUN MAHRINE Miletova ćerka van sebe zbog ovoga što se desilo, hitno se oglasila, tvrdi da je krađa u pitanju! (FOTO)](/data/images/2023-03-26/750857_collage-maker-26-mar-2023-04-45-pm-8249_f.jpg?timestamp=1679842052?timestamp=1679785200)
Elena Kitić, pevačica i ćerka Mileta Kitića, optužila je svoju koleginicu Marinu Cvetković poznatiju kao Mahrinu da joj je ukrala pesmu, što je javno objavila.
- Navikla sam i vidim da sam inspiracija mnogima za svašta već dugo i ne ljutim se, čak mi je i drago. Ali ovo je ozbiljna krađa i muzički i vizuelno - napisala je Elena uz fotografije oba spota.
![ŠOK OPTUŽBE ELENE KITIĆ NA RAČUN MAHRINE Miletova ćerka van sebe zbog ovoga što se desilo, hitno se oglasila, tvrdi da je krađa u pitanju! (FOTO)](/data/images/2023-03-26/750858_screenshot-27_iff.png?t=1679841937)
Printscreen
Inače, Marina je danas objavila pesmu pod nazivom "Tu si zauvek" a Elena je pre dve godine izbacila "Fobije".
Printscreen
Marina se još uvek nije oglašavala na ovu temu, a da li postoji sličnost između ovih pesama procenite sami.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)