HVALA VAM ŠTO BRINETE! Oglasio se Nenad Jovanović Blizanac nakon napada
![Peđa Blizanac o napadu](/data/images/2023-10-21/830508_screenshot-4_f.png?timestamp=1697918383?timestamp=1697839200)
Nakon vesti da je Nenad Jovanović Blizanac napadnut ispred lokala gde je nastupao, poznati pevač se oglasio na svom Instagram profilu i otkrio da je on dobro, kao i da nema nikakve veze sa sukobom jer se to desilo nakon njegove svirke.
U medijima se pojavila informacija da je u utorak, 18. oktobra došlo do incidenta ispred jednog lokala u ulici Pere Velimirovića.
![Peđa Blizanac](/data/images/2023-10-21/830478_screenshot-25_iff.png?t=1697918110)
Printscreen
Naime, navodno je nepoznati muškarac mačetom napao pevača Nenada Jovanovića i jednog radnika obezbeđenja, prilikom čega je radnika posekao po telu, te mu tako nandeo povrede u predelu stomaka.
Tim povodom se na svom Instagram porfilu oglasio i sam Nenad koji je istakao da on nema nikakve veze sa incidentom, jer je do toga došlo nakon njgovog nastupa u lokalu.
- Evo ovim putem da se obratim u vezi naslova vezanih za napad na mene. Niko me nije napao! Koliko sam kasnije saznao, incident koji nije imao nikakve veze sa mojim nastupom dogodio se u utorak nakon radnog vremena ispred lokala u kojem sam nastupao i nemam informaciju da je bilo ko povređen. Hvala vam što brinete za mene, ali sve je ok. - izdao je on saopštenje.
Inače, Nenad Jovanović Blizanac je popularnost stekao u grupi "Blizanci" početkom dvehiljaditih godina sa bratom Peđom Jovanovićem.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)