NEPOZNATA ŽENA SE JAVNO OBRATILA PRIJOVIĆKI U neverici joj uputila ove reči, nastao haos na mrežama!

Pevačica Aleksandra Prijović doživela je veliki uspeh u prethodnoj godini kada je imala koncertnu turneju širom regiona.
Prijovićka za manje od meseca dana nastavlja sa turnejom, za koju se traži karta više.
I pored brojnih komentarima u kojima je, doslovno mole za još koncerata po gradovima gde je već zakazala, nađe se po koji i zaista iskren, ali šaljiv.
Jedna gospođa je ostavila komentar ispod njene objave da je zakazala drugi koncert u novosadskom Spensu i postala apsolutni hit na društvenim mrežama.
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
Extra FM/Igor Pavlović
Pogledaj galeriju
Extra FM/Igor Pavlović
Pogledaj galeriju
Extra FM/Igor Pavlović
Pogledaj galeriju
- Gospođo Prijović, više sam se namučila da kupim ćerki ulaznicu nego kad sam je rađala - napisala je i nasmejala mnoge.
Podsetimo, Prijovićka je nakon brojnih nastupa odlučila da ode na zimovanje sa porodicom. Porodica Živojinović trenutno boravi na Kopaoniku, a mlada pevačka zvezda i njena svekrva, Zorica Nakić, podelile su nekoliko trenutaka sa zimovanja sa svojim pratiocima na društvenoj mreži Instagram.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)