Batalila pevanje potpuno, pa se bacila na ozbiiljan biznis: Slađa Delibašić uzela stvar u svoje ruke i rešila se muka! (VIDEO)


Printscreen / Youtube
Pevačica Slađa Delibašić se u poslednje vreme u potpunosti posvetila vrtiću koji je otvorila u svojoj kući, te zbog toga danas živi kao podstanar.
- Sticajem okolnosti, otvorila sam nešto čime bi moja deca mogla da se bave u budućnosti. Osetila sam da treba da uradim nešto za svoju budućnost, a jedino sam sebe videla u tome da ova kuća treba da bude jedan lep ambijent za decu, da se deca ovde osećaju srećno i zadovoljno ovde i mislim da je ovo jedan od lepših vrtića u Beogradu - izjavila je Slađa u emisiji "Grand magazin".
Udarne vesti

Optužen muškarac zbog nasilja na protestu za Vidovdan

ЈОШ ЈЕДНА ЛАЖ ДРАГАНА ЂИЛАСА! Изврнуо речи Ане Брнабић - а ово је заиста изречено (ВИДЕО)

Sad je sve jasno! Ovi blokaderi nisu glasali za podizanje spomenika žrtvama tragedije u Novom Sadu!
Pevačica navodi i da joj zarada u vrtiću nije primarni cilj, već da roditelji, deca ali i zaposleni budu zadovoljni.
- Želela sam da napravim celokupnu atmosferu da kada roditelji dovedu decu ovde, da se osećaju kao kod kuće. Ta deca i ta energija koja je bitna za osobu da jednostavno nečim možeš da usrećiš nekog drugog, meni su najvažniiji.
Pročitajte još