Zoran Šprajc
printscreen
Zoran Šprajc

printscreen

 Foto: printscreen

Voditelj i urednik RTL Direkta, Zoran Šprajc doživeo je infarkt, potvrdili su s RTL-a. Šprajcu je ugrađen stent i oseća se dobro.

Podsetimo, Šprajc je pre šest godina već imao blagi infarkt.

Tada je, kazao je, imao strašan bol u grudima, a pomoć mu je pružena u KB Dubrava, gde su mu lekari ugradili stent.

- Sredili su me, zakrpali i sad je sve u najboljem redu. Nikad nemojte misliti da ste pametniji od svog tela. I kad vam kaže dosta, verujte mu da je dosta. Ali i za takve ima nade. Ako dođu do dobre ekipe kao ja sigurno će im spasiti život - napisao je tada Šprajc na svom Facebook profilu.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Zoran Šprajc (@zoransprajc) on Nov 22, 2019 at 1:43am PST

 Kolege sa televizije su se oglasile i saopštile kako se sada oseća voditelj:

- Možemo potvrditi da je kolega dobro i da se oporavlja. Drugih komentara nemamo, to nam je trenutno najvažnije - rekli su nakon najnovijih Šprajcovih problema sa srcem njegove kolege sa RTL-a.

 

Tagovi