Dejo, majstore, pa ti si bog!
Legenda srpskog i svetskog fudbala Dejan Savićević ovih dana uživa u čarima Jadranskog primorja, a njegova jahta usidrena je u blizini Svetog Stefana.
M. Mitrović
Paparaco „Alo!” uslikao je čuvenog Deja kako na palubi razmenjuje nežnost sa svojom devojkom, Jelenom Babić, sa kojom je već nekoliko godina u vezi.
ALO! U CRNOJ GORI
Bez obzira na to što nisu novopečeni par, njih dvoje se ponašaju kao da jesu, pa ne prestaju da se ljube i maze naočigled ostalih članova posade.
I dok Savićević poput pravog sportiste uživa u morskim egzibicijama, skokovima u vodu, ronjenju i plivanju što duže rute, njegova lepša polovina se sunča i ispija kafe. Odlasci na večeru i šetnja gradom su im zajednička ljubav, pa se bivši fudbaler i Jelena ne razdvajaju ni na minut.
Dejo sve vreme brine o svojoj devojci toliko da je ne ispušta iz ruku i koristi svaki momenat kako bi je privukao sebi i dodirivao. Zaljubljeni par dane koristi kako bi uživao na palubi jahte i u krstarenju, dok su večeri rezervisane za intimnu večeru i druženje sa prijatlejima koji im često dolaze u posetu na jahtu.