Jelisaveta trudna?

Alo! | vip 2017-05-04 15:59:29 2017-05-04 15:59:29

Jelisaveta Orašanin i Miloš Teodosić će se venčati 25. juna, a spekuliše se da su požurili sa svadbom zato što je glumica trudna.

Jelisaveta trudna?

instagram

Svi detalji svadbe su već dogovoreni, od menija, do izgleda sale i izbora muzike.

Oni će sudbonosno "da" izgovoriti u elitnom restoranu na Senjaku.

Iako je Teodosić zbog obaveza u moskovskom klubu CSKA retko u Srbiji, odlučio je da svadba bude upriličena baš u srpskoj prestonici, kako bi uspeo da na svom venčanju vidi sve svoje prijatelje i rodbinu koje inače ne viđa često.

 

 

#fashion#instafashion#makeup

A post shared by Jelisaveta Orašanin (@jagodenamagli) on Dec 9, 2016 at 7:01am PST

Njima će na svadbenom slavlju pevati Milica Pavlović, sa kojom su Tea jedno vreme spajali u medijima, i Aleksandra Prijović.

- Jelisaveta je presrećna što se udaje za Tea. On je takođe oduševljen, jer je konačno pronašao srodnu dušu, a još im je slađe to što, dok oni planiraju svaki detalj venčanja, okolo mnogi spekulišu da su njih dvoje raskinuli. Sa njihovom vezom je sve u najboljem redu, a u junu će se zavetovati na večnu ljubav. Razmišljali su u kojem gradu da organizuju proslavu, a kako je Jelisavetina želja bila da to bude Beograd, Miloš se odmah složio sa tim jer će tako na venčanju okupiti sve prijatelje koje inače ne viđa - izjavio je za "Pink" izvor blizak ovom paru.

Inače, spekuliše se da je buduća mlada u blagoslovenom stanju i da je upravo to možda razlog zbog kojeg su požurili sa pripremama za svadbu.


Expand player
Pogledajte više