Pola vino, pola voda... Sloboda i Vojin
Dejan Briza
Pola vino, pola voda... Sloboda i Vojin

Dejan Briza

Foto: Dejan Briza

Kada je Vojin Ćetković saznao da je Sloboda Mićalović javno čestitala njihovim bliznakinjama rođendan, mnogo se naljutio.

Vojin Ćetković, Sloboda Mićalović

Dejan Briza/Alo!

Foto: Dejan Briza/Alo!

On ne voli eksponiranje dece, alergičan je na društvene mreže, a svoj nalog na Instagramu samo koristi za najave filmova i predstava. 

Sloboda i Vojin

YouTube/printscreen

 Foto: YouTube/printscreen

Ne voli ni smart telefone i uopšte, sve što ima veze sa društvenim mrežama jako ga iritira. Zato je i prekorio Bobu da je glupo što pominje decu na mrežama, jer su oni javne ličnosti, a deca ne treba uopšte da se eksponiraju, navodi Skandal.

 

Komentari (1)

Elly

09.03.2020 18:52

Nervira njega još ponešto što ona radi, a o eksponiranju koje on ne voli a ona obožava da ne govorimo. Sad vidi šta je dobio sa divnom i naivnom Slobodom zbog koje se razveo od prve žene. I sad mu je uglavnom muka od toga, reklo bi se po njegovom izrazu lica i ponašanju