MILJANA ĆE URADITI NEŠTO ŠTO DO SADA NIJE VIĐENO! Sprema spektakl za Elitu 8, sve se saznalo, evo koga je kontaktirala
Rijaliti format Elita 8 se bliži, a spisak učesnika koji će se naći na velelepnom imanju sve će veći.
Među njima je, naravno, i najkontroverznija rijaliti učesnica sa ovih prostora, Miljana Kulić.
Budući da je njen ulazak veoma propraćen iz godine u godinu, sada su se pojavile informacije u čemu će se navodno pojavili Kulićeva.
Foto: Instagram
Kako se navodi na jednoj Fejsbuk stranici, Kulićeva će poneti kreaciju naše poznate dizajnerke Verice Rakočević.
Nije poznato da li je u pitanju šala ili je ovo zaista proverena informacija, a nama ostaje da ispratimo šta će se tu dalje dešavati.
Ulazi i Miljanin bivši sa devojkom
Početak Elite 8 je iza ćoška, a sada je otkriveno da će jedan od takmičara biti i bivši partner Miljane Kulić.
Nenad Macanović Bebica i njegova devojka Teodora Delić, sa kojom je i započeo vezu pred kamerama rijalitija, pojavili su se danas u zgradi televizije Pink.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (2)
SRB
29.08.2024 10:43
ljudi pa ovo je vanzemaljac....
Kiki
29.08.2024 12:22
Interesuju me samo nova lica.