Karađorđe pobegao iz Zadruge zbog GEJ AFERE! Evo šta je prethodilo odlasku! (VIDEO)
Niko nije očekivao da će on to uraditi...

Printscreen
PROČITAJTE JOŠ:
Naime, njega su pitali da objasni zašto je odbio zadatke u toku nedeljnog izazova, a reč je o lakirarnju noktiju i depilaciji.
Ovo što je uradio ne bi toliko pogodilo zadrugare, da nisu dobili kolektivnu kaznu u vidu ukidanja nedeljnog honorara.
"Ja to nikada ne bih radio. Mazanje noktiju, depilacija, ništa što menja strukturu ličnosti. Ta priča o kolektivnoj kazni je glupa, jer ja sam odbio zadatak. Sve ovo je ponižavanje muškog roda", rekao je Karađorđe i dodao da nema ništa protiv gej populacije.
Onda se umešala Ljuba Pantović i rekla mu da on nije dovoljno veliki muškarac.
"Muškarčino, muškarčina prva misli na svoju porodicu, a ti to nikada nisi mislio. Ti si svoj lažni ponos mogao da obuzdaš. Danas svi muškarci to rade i to nema veze sa seksualnim opredeljenjem", rekla je Ljuba.
"Moj otac je zadrt čovek, on ima pedeset i kusur godina. Bio je u zatvoru i on verovatno misli kako će njegove kolege iz zatvora na to da reaguju", rekla je Aleks.
Zadrugari su se pitali zašto je Karađorđe odbio ovakav zadatak, ako nema problema sa svojim seksualnim opredeljenjem. Ovakava stav prema lakiranju noktiju i depilaciji od strane Karađorđa, uzrokovao je da svi posumljaju u Karađorđevo seksualno opredeljenje.