Mirkova bivša nije uzela ni dinar posle razvoda, a onda ga je pozvala policija...


Printscreen
Potresna ispovest Mirka Gavrića u večerašnjoj "Igri istine" napravila je muk u Beloj kući. On je prvi put javno i naširoko ispričao sve o razvodu od pevačice Dragane Rakčević i njene, kako je naveo, preljube sa kolegom.
Nakon polusatne ispovesti, on je ispričao i kako je protekla brakorazvodna parnica i raspodela imovine.
PROČITAJTE JOŠ:
- Ceo grad je saznao pre mene, svi su drugi čuli, a ja ne. Kad sam saznao, doživeo sam da je moja ljubav zbog razočarenja prerasla u neki vid mržnje. Brakorazvodnu parnicu sam pokrenuo ja, a od zajedničke imovine smo imali samo auto koji sam takođe ja kupio, ali je stečen u braku. Razvod je bio sporazuman, a ona prvi sporazum nije htela da potpiše iako smo se dogovorili da auto pripadne njoj. Rekla je da želi da se auto proda i podeli novac na ravne časti, a ja sam to prihvatio iako ja taj novac nikada ne bih uzeo. Potom ni to nije želela da prihvati, već je rekla da želi da auto pripadne samo meni. Neko vreme ga je koristila dok ne kupi sebi, kasnije sam saznao da mi je auto udaren jer ga je ona ostavila kod brata. Ona je na kraju dovezla mom bratu auto i to je to. Dobio sam poziv iz policije da mi je auto udaren, vozio ga je njen brat od ujaka. Rekla mi je da će ona isfinansirati tu štetu - opisao je Gavrić.
- Uprkos svemu, srećan sam što sam doživeo jednu takvu ljubav, pogotovo na početku naše veze i braka. Smatram je sudbinskom i da ona jeste bila moja srodna duša, ali da je na prvom ispitu koji se zove iskušenje, donela pogrešnu odluku. Uradila je stvari koje, smatram, nije trebalo da uradi, a da ja kao čovek nisam zaslužio - istakao je Mirko, a zadrugari su mu aplaudirali.
BONUS VIDEO:
Evo ko je novi dečko Milice Todorović
Komentari (1)
borko
01.11.2019 10:57
Neverovatno.