MULJAO SA RAKIJOM PA DOBIO PRIJAVU U Negotinu nabavljao Lozu, koju je razblaživao, dodavao razne arome voća, pa valjao lokalima

Pretresom porodične kuće osumnjičenog u Čajetini i dva lokala na Zlatiboru policija je pronašla i oduzela ukupno 5.021,6 litara raznih vrsta rakija koje su bile flaširane, ili u plastičnim kantama i buradima spremnim za flaširanje, kao i 10,4 litara raznih aroma za rakiju.

Foto: MUP Srbije
Kako se sumnja, S. K. je na području Negotina nabavljao rakiju lozu koju je u podrumu porodične kuće razblaživao, dodavao razne arome voća, flaširao, lepio nalepnice o vrsti rakije i proizvođaču i kasnije prodavao u lokalima na Zlatiboru.

Foto: MUP Srbije
Osumnjičeni nije imao registrovanu delatnost u Agenciji za privredne registre i nije upisan u Registar proizvođača jakih alkoholnih pića.
Na ovaj način, osumnjičeni je oštetio budžet Republike Srbije za oko 300.000 dinara.

Foto: MUP Srbije
Policija nastavlja akciju na suzbijanju nedozvoljenog prometa akciznih proizvoda.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)