ĐURIČIĆ PREDVODIO SASUOLO DO POBEDE! Naš reprezentativac prvo asistirao, a zatim pogodio, Inter uverljivim trijumfom otvorio sezonu!
EPA/EMANUELE PENNACCHIO

Na otvaranju nove sezone u Seriji A naš veznjak je zabeležio gol i asistenciju.

Najpre je u 32. minutu na prelep način, oštrom loptom, pronašao Raspadorija, koji je smestio loptu u mrežu  Verone.

U 51. minutu, Đuričić je odigrao dupli pas sa Kaputom, a onda postigao gol.

Između ta dva pogotka, Verona je ostala bez Veloza, koji je dobio drugi žuti karton. U 70. minutu  iz penala su smanjili na 2:1.

Traore u 77. minutu postigao novi gol za Sasuolo, dok je u poslednjem minutu utakmice Zakanji postavio konačan rezultat posle fantastične asistence našeg Darka Lazović

Pobedu je na početku sezone ostvario i šampion Inter, ubedljivu, nad ekipom Đenoe, 4:0.

Odlične debije upisali Hakan Čalanhoglu i Edin Džeko koji su postigli po gol, a kapiten Bosne i Hercegovine uspeo je da upiše i jednu asistenciju.

Golove za Inter postigli su još i Skrinjar i Vidal.