SVE JE GOTOVO Kraljevski klub odlučio šta će sa Lukom Modrićem
Tanjug/Ap

-  Hrvata obožavaju svi u Realu, u koji se vratio nakon sjajnih igara na Svetskom prvenstvu. Al Nasr mu je dao ponudu koja se ne odbija, ali Modrić je jasno odgovorio da u sledećoj sezoni želi igrati samo za Real. Rešenje te situacije zavisi od razgovora Luke Modrića i Florentina Pereza, koji se očekuje. Modrićev status nije narušilo to što je u poslednje vreme rezerva.

Ančeloti je izjavio da je Modrić pronašao ritam, ali činjenica je da Modrić i te kako oseća posledice nastupa na SP-u. Međutim, neosporno je i da će se uskoro vratiti na svoju uobičajni nivo. Glasine kako je Real odlučio da s njim neće produžiti ugovor ili da je ipak dogovorio transfer u Al Nasr su potpuno netačne - zaključuje Marka. 

SRBIJA JE PONOSNA Vlahović i Mitrović među sto najboljih na svetu

Spekulacije o tome da je Modrić blizu odlaska iz Reala, odnosno da mu klub neće ponuditi novi ugovor, pojavile su se nakon njegovih loših igara u maloj krizi u koju je ekipa upala od početka godine. Real je ovog meseca porazom od Viljareala u prvenstvu dopustio Barseloni da se malo odlepi na vrhu, a nakon toga je od najvećeg rivala izgubio u finalu španskog superkupa.

BONUS VIDEO: 

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)