Utakmica

Posle remija sa Partizanom (3:3), tim iz Bačke Topole je zabeležio prvu pobedu u ovoj sezoni i napravio sjajnu uvertiru pred kvalifikacionu utakmicu za Ligu šampiona protiv portugalske Brage.

Posle ne toliko sadržajnog prvog poluvremena iz koje jedino izdvajamo šut iz slobodnog udarca Petra Stanića pred kraj poluvremena, TSC je ofanzivnije krenuo ka golu Radničkog od početka drugog dela igre.

Prvi gol postigao je Aleksandar Ćirković u 64. minutu posle konfuzije u odbrani kluba sa Nišave.

Na 2:0 povisio je Rakonjac u 82. minutu. Pantović je sjajno pronašao Rakonjca na desnoj strani koji je napravio odličan lažnjak i matirao golmana Stevanovića.

Konačnih 3:0 postavio je Nikola Kuveljić u 90. minutu iz slobodnog udarca. Cvetković je samo pipnuo loptu, a Kuveljić je sjajnim udarcem po zemlji matirao Stevanovića sa oko 27 metara.

U narednom kolu, TSC dočekuje Radnički iz Kragujevca, dok Radnički Niš gostuje Partizanu.