JAK UDAR NA MILANA Borjan je totalno razočarao, jedan igrač mu postaje noćna mora

Makabi je slavio u Slovačkoj rezultatom 2:1 u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija.

Strelci za Makabi u Slovačkoj bili su Franci Pijero već u 5. minutu i najbolji igrač meča Dia Sabia u 15. minutu.

Nada za Slovan probudila se u 12. minutu autogolom Saka. Ipak, bilo je to sve sa "napadačkog repertoara" slovačkog prvaka u utorak uveče.

A posle meča, zanimljivo, izraelski mediji su posvetili redove Milanu Borjanu za koga su naveli "da je razočarao partijom i da mu je Pijero postao prava noćna mora"

OVO NIKO NIJE OČEKIVAO Milan Borjan izajavom šokirao Hrvate

- Najveće razočaranje - piše o Borjanu izraelski portal "One".

U istoj analizi partije srpskog golmana sa kanadskim pasošem se navodi:

- Golman Slovana Milan Borjan je razočarao. Očekivali smo više od imena kojeg toliko dobro poznajemo. Napravio je mnogo grešaka - piše ovaj portal.

Kada se, ipak, pogledaju samo situacije kod oba gola teško da se može ustanoviti Borjanova krivica pa je moguće da Izraelci pre svega misle na nesigurnost koju je golman Slovana iskazao prilikom drugih intervencija.