anita stanojlovic
Foto: Alo/Foto: Ataimages

Pobednica najgledanijeg rijalitija u regionu, Anita Stanojlović, oglasila se za domaće medije nakon što je današnji dan provela u policiji.

Otkrila je da je Anđelo Ranković nju prijavio za uznemiravanje, zbog incidenta uoči dočeka Nove godine.

anita stanojlovic

Foto: Ataimages

 

- Provela sam pola dana u policiji jer se Anđelo uplašio mojih sinoćnih storija, na kojima sam napisala da sam uspela da povratim informacije iz telefona koji mi nije razbio, nego u bukvalnom smislu smrvio. Ljudi u servisu mislili su da je telefon pregažen kolima. U takvom stanju je bio. Iz straha šta mogu da objavim iz svog telefona, jutros me prijavio policiji za događaj od 31.12 i za navodno uznemiravanje i proganjanje. Samo zato što sam došla u lokal u kome je bio, i sedela za svojim stolom. Lomljenje telefona nije spomenuo u svojim optužbama, ali zato je tu policija i advokati koji će ceo ovaj slučaj preuzeti od sada. Poneo se kukavički, bezobrazno, vulgarno, agresivno i dokazao je da je sve samo ne neki beogradski šmeker i gospodin kako je sam sebe nazivao. Toliko za sada - ispričala je Anita.

anita stanojlovic

Foto: Ataimages

 

Otkrila detalje sukoba sa Anđelom

Podsetimo, Anita Stanojlović našla se u centru skandala, kada je u novogodišnjoj noći došlo do žestokog sukoba s njenim bivšim dečkom, Anđelom Rankovićem u jednom prestoničkom lokalu.

Nedavno je otkrila detalje sukoba sa Anđelom i otkrila da joj je razbio čak i telefon.

anita stanojlovic

Foto: Ataimages

 

Na pitanje šta se krije iza njihovog incidenta, imala je da kaže sledeće:

- Otkrila sam ono što je za sad dovoljno. Razbio mi je telefon, ali kupila sam novi. Ne mogu da pričam ništa bez dokaza - rekla je Anita za Pink.rs.

Alo/Blic

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)