Zadruga
Foto: Alo/Alo! Ilustracija /J.V.

Međutim, pred sam početak došlo je do drame u spavaćoj sobi između Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića i to zbog načina na koji mu je postavila pitanje. Njih dvoje su se prepirali, ali kao i do sada, svađa se završila ljubavnim pomirenjem.

ZVEZDAN HTEO DA ZAPROSI ANĐELU, MATORA SMUVALA OVU ZARUGARKU Scene koje su obeležile novogodišnju noć: ZADRUGARI IZGUBILI KOMPAS

PrintScreen YouTube/Zadruga Official

 

I Lazar Čolić Zola se iznervirao jer mu je Miljana Kulić saopštila da Marija ne želi da im da piće koje su sačuvali.

ZVEZDAN HTEO DA ZAPROSI ANĐELU, MATORA SMUVALA OVU ZARUGARKU Scene koje su obeležile novogodišnju noć: ZADRUGARI IZGUBILI KOMPAS

PrintScreen YouTube/Zadruga Official

 

Zbog alkohola se dogodilo mnogo drama tokom sinoćnje proslave, a prva je bila između Matore i Aleksandra Kerića zbog otimačine piva.

Da nije sve tako crno pokazali su Slađa Lazić i Marko Smiljić, koji su se poljubili pred zadrugarima. Ovo je ujedno bilo i njihovo pomirenje, kako su pre nekoliko dana imali žestoku svađu.

Zvezdan je odlučio da potraži piva koja su zadrugari sakrili, a kako je zamolio Anu Spasojević da čuva stražu ispred vrata, po kući se pročula priča da se on osamio u sobi sa Anđelom da bi je zaprosio, što je ona potvrdila zadrugarima.

Obezbeđenje je reagovalo i u sukobu Palčice i Petrućija. On je bio nervozan zbog toga što nije nabavio alkohol, dok je ona bila nervozna što nju ponovo krive za njegov haos.

U nizu šokantnih preokreta na Novoj godini, zadrugari su dobili priliku i da vide više sočnih poljubaca Anite Stanojlović i Matore.

Miljana se sa druge strane bukvalno nudila ocu svog deteta. Pozvala je Ivana da prevari Jelenu sa njom, što je on odbio.

Iako je provela pola večeri ljubeći se sa Matorom, Anita je doživela pravo pomračenje kad je saznala da su se Marko i Ana Spasojević poljubili. Napala ga je, a ona počela da histeriše, dok su zadrugari pokušavali da je smire.

BEZ DLAKE NA JEZIKU Marko Janjušević Janjuš žestoko potkačio Maju i Cara

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)