UNIŠTENO NASLEDSTVO! Izgorela kuća bivšeg muža Dragane Katić, a voditeljka se našla na licu mesta!
Alo

Požar koji je nastao u beogradskom naselju Senjak, u ulici Vase Pelagića uništio je kuću pokojnog nevenčanog supruga televizijske voditeljke Dragane Katić.

Dragana je sa Živanovićem dobila bliznace, dva sina, Bobana i Bojana. Požar koji je izbio danas tokom popodnevnih časova uništio je nasledstvo Draganinih sinova.

Prema pisanju medija voditeljka je bila u jednom poznatom restoranu, koji se nalazi pored zgrade koju je požar uhvatio.

UNIŠTENO NASLEDSTVO! Izgorela kuća bivšeg muža Dragane Katić, a voditeljka se našla na licu mesta!

Alo

 

Podsetimo, bivši partner Dragane Katić ostavio ju je još pre rođenja blizanaca, pa je sinove podizala sama. Svog partnera je tužila za alimentacije, o čemu je govorila za medije svojevremeno.

- Kada sam donela odluku da to učinim, nas troje smo seli i obavili krajnje otvoren razgovor. Objasnila sam im da sam, kao roditelj, odlučila da preko suda dođem do svojih prava. Rekla sam im da mogu da budu uz mene ili ne, ali samo istinom, i da tužba jeste moja, ali da će i oni u jednom trenutku morati da se pojave kao svedoci i, pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću, daju izjave i stave potpis na ono što su rekli. Traženje prava na ono što im pripada ne menja činjenice, pre svega da je to njihov otac, da je deo njihovog života i da to ne znači da će prekinuti kontakt sa njim, niti ga promeniti. Nose njegovo prezime i treba da ga prihvate onakvog kakav jeste. - Uvek su bili, i biće u kontaktu - objasnila je Dragana za Hello svojevremeno.

RAZVOD NAKON 42 GODINE BRAKA Danica i Lazar Ristovski odlučili su da se raziđu!

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (1)

Loading
Дуле

14.02.2022 06:31

Какво "наследство њених синова", сви ти објекти у Васе Пелагића изграђени су су на градској зеленој површини и без грађевинске дозволе. Још крајем 1980-их година, преко ноћи су их изградили синови високих функционера ДБ-а и отворили у њима кафане или их издали у закуп страним банкама. Додуше, пошто бесправни градитељи - отимачи градског земљишта припадају повлашћеним круговима а грађевинска инспекција више од 30 година није приметила да објекти постоје, могуће је да су у међувремену на волшебан начин легализовани.