"POTURICA JE GORI OD TURČINA" Tamara Đurić žestoko izvređala Dejana Dragojevića zbog promene vere, pa zapenila i nazvala ga pogrdnim imenom
!["POTURICA JE GORI OD TURČINA" Tamara Đurić žestoko izvređala Dejana Dragojevića zbog promene vere, pa zapenila i nazvala ga pogrdnim imenom](/data/images/2022-10-25/700025_screenshot-2022-10-25-223241_f.png?timestamp=1680108594?timestamp=1680040800)
Nakon što je Dejan Dragojević priznao da je prešao u islam i otkrio da je otišao u Meku, oglasila se i Tamara Đurić koja ga je javno popljuvala zbog odluke da promeni veru.
- Stoko. Koga boli uvo šta je Ramadan? Poturica je gori od Turčina - napisala je Tamara, pa posle nekog vremena izbrisala status.
Podsetimo, Dejan je i tokom svog boravka u "Zadruzi" radio mnoge stvari koje su svojstvene islamskoj veroispovesti, te je više puta ponavljao obred poznat kao abdest.
Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
![Tamara izvređala Dejana](/data/images/2023-03-29/752216_3406772-dejan-dragojevi-2-ff_f.jpg)
Printscreen
Pogledaj galeriju
![Tamara izvređala Dejana](/data/images/2023-03-29/752215_3406654-screenshot-27-ff_f.jpg)
Printscreen
Pogledaj galeriju
![Tamara izvređala Dejana](/data/images/2023-03-28/752003_screenshot-25_f.png)
Pogledaj galeriju
![Tamara izvređala Dejana](/data/images/2023-03-28/752001_screenshot-23_f.png)
Pogledaj galeriju
Inače, Dejan Dragojević je priznao da je primio islam pre četiri godine. Tim povodom "Kurir" je sada stupio u kontakt sa ocem Dalile Dragojević, Husom, koji je otkrio zašto je svojevremeno lagao i tvrdio da je to čista izmišljotina.
- Zašto sam lagao? Ufff... Pa morao sam. Nek mi svemogući Alah oprosti i ne uzme za greh. Mnogo sam se obradovao što je Dejan konačno priznao da je primio našu veru. Mi smo se još odavno dogovorili s hodžom da je najbolje da se o tome ne priča javno. Lagao sam i jer sam se s Dalilom i Dekijem dogovorio pred njihov ulazak u "Zadrugu" da se to ne spominje i ako pitate. Plašili su se da Dejan neće pobediti ako se to sazna. Ali Alah je veliki i pobedio je. To se znalo u Šepku, znali su i Fatija i Zumreta i Damir i svi, pa su jedva dočekali da ispričaju za novine i da se slikaju, ali nema veze. To nije bilo moje da kažem, zato sam demantovao - priznao je Huso za "Kurir".
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)